TR63D4R5004TPE
TR63D4R5004TPE - Inversor de sursa TransferPacT Remote, 500A, 400V, 4P, cadru 630A, Schneider Electric
La comanda
Pentru comenzi mai mari de 5000 Lei,
Va rog sa ne contactati pe mail pentru o oferta personalizata
TR63D4R5004TPE
  • Pret fara TVA: 4034.67 Euro
    Pret fara TVA: 21002.90 Lei
    Pret cu TVA: 25413.51 Lei
  •  Adauga in cos
Principal
gama de produse
TransferPacT
Tip produs sau componenta
Remote transfer switch
aplicatie a dispozitivului
Schimba sursa alimentarii
descriere poli
4P
Tip retea electrica
C.a.
frecventa retea electrica
50/60 Hz
conexiune inferioara
Insurubat
mod de montare
Fix
conexiune superioara
Insurubat
indicator de pozitie contact
Da
[Icm] capacitatea nominala de inchidere pe scurtcircuit
40 kA doar separator de sarcină 400 V c.a. la 50 Hz
adecvare pentru izolatie
Da
Suplimentar
gama de produse
TransferPacT
Tip produs sau componenta
Remote transfer switch
aplicatie a dispozitivului
Schimba sursa alimentarii
descriere poli
4P
Tip retea electrica
C.a.
frecventa retea electrica
50/60 Hz
conexiune inferioara
mod de montare
Fix
conexiune superioara
indicator de pozitie contact
adecvare pentru izolatie
Mediu
Unitati de ambalare